Produktové řady Derma Stella

Pro kosmetické ošetření pleti používám profesionální kosmetiku Derma Stella. Kosmetika neobsahuje parabeny, sulfáty, parafín ani umělá barviva. Má dostatečné množství účinných látek v profesionálních i domácích produktech. Získala francouzskou certifikaci ECOCERT pro kosmetické produkty, které splňují přísné normy obsahu přírodních a biologicky aktivních látek.
Image

Ceník

  • Celková kosmetika - 530 Kč
  • Úprava obočí - 60 Kč
  • Barvení obočí - 40 Kč
  • Barvení řas - 40 Kč
  • Alginátové masky - od 110 do 150 Kč
  • Séra - od 95 Kč
OLIVE HYDRATAČNÍ PROFESIONÁLNÍ PÉČE

OLIVE HYDRATAČNÍ PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Profesionální řada OLIVE DERAM STELLA je komplexem z olivového oleje, kyseliny hyaluronové, esenciálních aktivních substancí poskytuje hydrataci a výživu pro zdravou pleť.
MESOCOMPLEX SPECIÁLNÍ PÉČE

MESOCOMPLEX SPECIÁLNÍ PÉČE

Produkty Mesovital a Mesocomplex jsou určeny především pro profesionální dermální ošetření nebo jako podpůrné kosmetické ošetření k jiným produktovým řadám Derma Stella. Dosahuje se intenzivního řešení problému v pleti.
YOUTH ACTIVE S ROSTLINNÝMI KMENOVÝMI BUŇKAMI

YOUTH ACTIVE S ROSTLINNÝMI KMENOVÝMI BUŇKAMI

Produktová řada s patentovanou technologii rostlinných kmenových buněk PhytoCellTech ™,,Malus Domestica”.  “AKTIVÁTOR MLADOSTI” regeneruje pleť, zpomaluje stárnutí a zajišťuje ochranu pro buněčné struktury pleti. Je doporučen pro pleť 35+.
ARGILINE NEINVAZIVNÍ BOTOX

ARGILINE NEINVAZIVNÍ BOTOX

Aktivní látka ARGIRELINE - neinvazivní botox je obsažena v celé řadě produktů včetně enzymatického peelingu a tonika. Díky vysokému obsahu ve všech stupních ošetření je tímto ošetřením dosahováno viditelného výsledku již při prvním ošetření.
AHA COMPLEX S OVOCNÝMI KYSELINAMI

AHA COMPLEX S OVOCNÝMI KYSELINAMI

 AHA complex ošetření je velmi účinnné ošetření pro omlazení pleti, na zmírnění pigmentace, odstranění akné a zejména na problémy pleti s tzv. růžovkou. Jsou zde obsaženy dva druhy chemických exfoliačních činidel: AHA kyseliny a BHA neboli kyselina salicylová.
NATURE LINE

NATURE LINE

Produkty NATURE LINE působí proti stárnutí pleti, dehydrataci pleti a volným radikálům, chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření , zesvětlují pigmentové skvrny, podporují obnovu pleťových buněk a regeneraci, udržují hydrataci a napomáhají prevenci redukovat vrásky.
Image
Image
Image
Image